Hakkımızda

Kosovalı Evden Eve

Bursa Kosovalı evden eve nakliyat firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir.Bilindiği üzere nakliyat, özelliklede evden eve nakliyat sektörü son derece rekabeti yüksek bir alandır. Bizim de Kosovalı evden eve nakliyat firması olarak bu rekabette yer almamaız kaçınılmazdır.Ancak hizmet kalitesinde rekabet, güvenli evden eve nakliyat hizmeti verebilmekte rekabet, gününde sorunsuz evden eve nakliyat hizmetinde rekabet, bu işe en uygun araç filosu ile rekabet ve en önemlisi müşteri memnuniyeti kazanma ile rekabet.

Kosovalı Evden Eve Nakliyat Tercihiniz Olsun.

Faaliyetlerimiz

Evden eve nakliyat operasyonunu, başarılı olarak yapabilmeniz için çok fazla gereksinim vardır.Kosovalı evden eve nakliyat servisi olarak, günümüz teknolojilerini en doğru şekilde kullanarak çalışıyoruz.

Değerlerimiz

Ksovalı evden eve nakliyat firması, senelik operasyon bilgileri, faaliyetlerimiz, başarılarımız, değerlerimiz.

475Nakliye Operasyon
47000kmYol
150Asansör Kiralama
516Mutlu Müşteri

Bursa KOSOVALI EVDEN EVEASANSÖRLÜEKONOMİKGÜVENİLİRHIZLI Nakliyat

Nakliyat Plan

Bursa evden eve nakliyat yapılacak iş ile alakalı keşif, yani yükleme yapılacak ve boşaltma yapılacak adres, eşya hacmi, konum gibi bilgilerin özenle alınması ve planlama yapılması.

Teklif

Yapılan planlama doğrultusunda, ortaya çıkan maliyet + kar. Evden eve nakliyat operasyonu ile alakalı detaylı bilgi ve fiyat teklifinin verilmesi gerekmektdir.

Nakliyat Operasyonu

Evden eve nakliyat operasyonu için anlaşılan zamanda, planlamada hesaplanan araç filosu, ekipman ve ekip ile boşaltma yapılacak konuma iş başına gidilmesi.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet sektörü kapsamında yer alan evden eve nakliyat sektörü, işini müşteri memnuniyeti merkezli olarak , söz verdiği biçime gerçekleştirmelidir.

KOSOVALI EVEN EVE

Müşterilerimiz

  Kosovalı Bursa evden eve nakliyat firmasını arayarak, evden eve asansörlü nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

  ADRES

  16230 Şükraniye Mahalle. Ankara Cad. No:256 Yıldırım Bursa

  TELEFON

  +90 (0) 532 387 2894

  EMAIL

  info@kosovalievdeneve.com